Ceglana ściana w kuchni i salonie – fototapety

Ceglana ściana w kuchni i salonie – fototapety Large Image

Description

fototapeta cegła

Zamiast dużego remontu chwila naklejania. Efekt dekoracyjny ten sam co przy wyłożeniu ściany cegłami, a starania o nią znacznie mniejsze. Przeczytaj jak wykonać dekorację do kuchni lub salonu imitujące ceglaną ścianę bez zbędnego kucia, pyłu i wynoszenia mebli.

Prostota fototapet z cegłami

Najpiękniejsze w fototapetach imitujących ceglany mur jest szybkość z jaką umieszczamy je na ścianie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby cegły były wydrukowane. Dodatkowo taka ściana nie będzie zimna. Opierając się o nią nie doznamy szoku termicznego. Nie zapominajmy również o cenie. Fototapeta cegła zobacz http://www.agoteka.pl/fototapeta-cegla będzie znacznie tańsza i nie będziemy musieli wynajmować murarzy, którzy mogą sprawę zepsuć, porysować podłogę, połamać meble.

Łatwo czyszczone dekoracje

Fototapeta cegła

Naturalna – prawdziwa cegła nie jest prosta w czyszczeniu. Musi zostać polakierowana aby niech wchłaniała kurzu i brudu z powietrza. Czyszczenie takiej dekoracji nie jest również proste. Czyszczenie opiera się na myciu co powoduje, że zamiast ładnej ściany mamy stały kłopot. Alternatywa w postaci fototapety cegła jest zupełnie pozbawiona tego kłopotu. Nie dość, że poprawia wystrój wnętrza (najczęściej salon i kuchnia), to dodatkowo utrzymanie jej w czystości jest banalnie proste. Mokra ściereczka i po chwili cegła wygląda jak przed jej położeniem.

Elewacja na ścianie wydaje się pomyłką

fototapeta cegła

Nic bardziej mylnego. Wprawdzie lepienie cegieł do ściany nie dość, że wymaga gruntownego remontu i stelaża aby cała ściana nie spadła nam na głowę, ale fototapeta jest przyklejana na ścianę i nie wymaga żadnych przygotowań. Umieszczanie w salonie klinkierówki może rzeczywiście być kontrowersyjne, ale mur ze starej cegły jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Fototapeta cegła uatrakcyjni efekt wizualny pomieszczenia nie sięgając do kiczowatych rozwiązań.

© Copyrights 2022 DekoroTeka

Powered by WordPress · Theme by Satrya