Książki czy widok przez okno – dekoracje uzupełniające

Książki czy widok przez okno – dekoracje uzupełniające Large Image

Description

fototapeta-okno

Fototapeta okno

fototapeta-książki

Fototapeta książki

W naszych mieszkaniach zdarzają się ściany, które są puste, ale powinny zostać uzupełnione. Odstręczają nas tulipany, malwy, górskie przełęcze, mosty oraz panoramy z widokiem na New York, czy Paryż. W takim przypadku najlepiej zaadoptować przestrzeń dekoracją naturalnie wpisaną w naszą wnękę. Idealnymi wzorami będą naturalne elementy wystroju mieszkania: półka z książkami, okno, drzwi. Pozostawiając remontowy harmider za sobą możemy zdecydować się na dekorację z takim wzorem. Fototapeta okno zobacz tutaj https://www.dekoracjenawymiar.pl/fototapety/architektura/okno z widokiem na las, góry, panoramę miasta lub po prostu zamknięte okno z zasłonkami i firankami w ciekawy sposób uzupełni pionową ścianę między drzwiami w przedpokoju. Okno tarasowe przez które widać pejzaż Wysp Kanaryjskich lub plażę nad Bałtykiem. Okno jest niezwykle wdzięcznym elementem dekoracyjnym. Stanowi niejako zarys pomiędzy tym co wewnątrz i tym co na zewnątrz. Przy delikatnej dozie inwencji za oknem na fototapecie może się znaleźć nawet nasza własna fotografia wykonana na wakacjach. Tak spersonalizowany dekor będzie absolutnie unikalny i zarówno nam jak i naszym gościom przybliży szczęśliwą chwilę z naszego życia.

Okno na miarę

Dodatkowym atutem fototapet z oknem jest ich możliwość dopasowania się do konkretnych wymiarów. Framugi można dopasować w taki sposób aby niejako wychodziły z bocznych krawędzi ściany. Podobnie z wysokością okna, która w przypadku fototapety może zostać idealnie dopasowana do wysokości ściany. Czy taka dekoracja z oknem nie jest nudna? Oczywiście zależy od tego co umieścimy po drugiej stronie okna. Wprawdzie w standardzie wybieramy z gotowych wzorów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić w sklepie, aby między ramy okna wcisnąć dowolny – inny wzór. Personalizacja będzie pełniejsza. Musimy pamiętać, że tak naprawdę fototapeta będzie składa się z dwóch części: okna + widoku za oknem i że obie te części możemy dowolnie modyfikować zgodnie z naszą wizją dekoracyjną.

Fototapeta biblioteczka – książki nie do przeczytania

fototapeta okno – aranżacja

Niezmiennie od kilku lat posiadają spore grono odbiorów. Fototapeta książki zobacz polecane https://www.dekoracjenawymiar.pl/fototapety/napisy/ksiazki sprawdzają się przy aranżowaniu ścian w pokoju gościnnym lub przedpokoju. Nie są polecane na całą ścianę, ale w przypadku jej fragmentu – np otoczeniu drzwi w przedpokoju, lub kącika przy wejściu do kuchni stanowią niezastąpioną dekorację. Obwoluty książek ustawionych na półce: dla wnętrz nowoczesnych w formie grafiki komputerowej, a dla wnętrz tradycyjnych zdjęcia z książkami. Inne wymagania dla takiej dekoracji zostają ustawione przy wnętrzach retro. Tutaj książki powinny nawiązywać efektem do wnętrza, a zatem będą to woluminy. Czy książki mogą poszerzyć przestrzeń. To zależy od sposobu ich ukazania. Dla optycznego powiększenia na pewno zasadne będzie zastosowanie fototapety przedstawiającej wnętrze biblioteki lub księgarni. Naturalne kolumny i perspektywa półek na pewno przyniesie zamierzony efekt dekoracyjny.

© Copyrights 2022 DekoroTeka

Powered by WordPress · Theme by Satrya