Na wymiar ściany

Na wymiar ściany Large Image

Description

fototapeta jabłonie w kolorze brzoskwiniowymPogodne lato sprzyja odnowieniu mieszkania. Nowoczesnemu design-owi naszych wnętrz potrzeba odrobiny kolorytu. Zmiany, zmiany i zbliżamy się do tego co obecnie jest najmodniejsze w dekoracji. Poprawiające wygląd salonu lub sypialni – fototapety na wymiar ściany. Dopasowane do indywidualnych potrzeb i wykonane w profesjonalny sposób. Duże na całą ścianę lub małe w formie okna przez które zaglądamy do innego świata.

Modne gałązki jabłoni kwitną na ścianie sypialni

Ciepłe brzoskwiniowe kolory, rozmyte tło uwydatniające wrażenie głębi, piękne – drobne kwiaty obsypujące brązowe gałązki. Liście w soczystej zieleni. Taką fototapetę warto rozważyć przy projektowaniu sypialni. Łóżko w ciemnym kolorze brązu jako mocny akcent kolorystyczny, świeża pościel z krochmalem sztywnym i pachnącym wiosennym powietrzem. Sypialnia idealna w której pastelowe kolory łączą się ze spokojnym snem i pogodnymi porankami.

Zanim wyschnie farba na ścianie.

Dekoracje na wymiar nie są szybkie w realizacji. Zamawiając w poniedziałek nie otrzymamy ich we wtorek. To są mocno personalizowane produkty, które zostaną wykonane specjalnie dla nas. Dostosowane do potrzebnych kolorów, rozmiarów, motywów. Można wręcz zamówić fototapety z wyciętym już skosem. Oczywiście jeżeli posiadamy mieszkanie w którym skos jest naturalnym elementem sufitu. Na ścianie bez skosu możemy jednak pofantazjować i taki skos wprowadzić jako element wariacji wypełniony ozdobną cegłą, tynkiem strukturalnym lub wręcz belkami i innego rodzaju przegrodami. Możemy wykonać w naszym typowym mieszkaniu namiastkę poddasza paryskiego Montmartre.

Nowa, a jednak stara – retro znów w modzie.

fototapeta kwiaty do salonuFototapetę na wymiar możemy również zamówić ze starego zdjęcia lub zdjęcia stylizowanego na stare. Retro ma obecnie ogromną popularność. Styl prowansalski z białymi meblami, bibelotami i widokiem na lawendowe wzgórza Prowansji. Mieszkanie pachnące i stylowe do którego z przyjemnością wrócimy po wyczerpującym dniu. Nasze mieszkanie oddycha razem z nami lub to my oddychamy razem z nim. Spokojne dzieci, miły współmałżonek. Ciepło stylu prowansalskiego jest balsamem dla współczesności.

Tramwajowe tory prowadzą do Barcelony i San Francisco

Najbardziej znane tramwaje na świecie jadą ulicami Barcelony i San Francisco. Mogą jednak pojechać również zakrętem w uliczkę o której nie wiedzieliśmy, a która prowadzi na lewo z przedpokoju. Na dzisiaj jej nie ma ale może pojawić się razem z fototapetą. Naklejona na ścianę w przedpokoju otworzy drzwi tramwaju.

© Copyrights 2022 DekoroTeka

Powered by WordPress · Theme by Satrya