Powiększenie optyczne fototapetą z uliczką

Powiększenie optyczne fototapetą z uliczką Large Image

Description

Fototapeta uliczka w przedpokoju – naturalne powiększenie optyczne wnętrza

Naszym tematem jest najpopularniejsza – optycznie powiększająca wnętrze – fototapeta uliczka przykładowe wzory tutaj https://agatonstudio.pl/107-fototapety-uliczki Dążenie do powiększenia optycznego nie jest domeną jedynie małych pokojów. Ogromny salon lub współczesna hybryda łącząca salon, jadanie kuchnię i hol również zyska na atrakcyjności, gdy optycznie powiększymy jedną ze ścian. Powiększanie możemy wykonać w prosty sposób – naklejając na ścianę fototapetę, której perspektywiczny wzór optycznie przesunie horyzont z płaskiej ściany w oddalony na fototapecie punkt styku nieba z ziemią. Oczywistość horyzontu będzie się wiązała z fototapetami przedstawiającymi krajobrazu, widoku miasta z lotu ptaka. W przypadku uliczek, tuneli lub innych zamkniętych architektonicznie przestrzeni, wyznacznikiem powiększenia będzie pierwszy plan oraz złudzenie głębi w oddalających się kamieniczkach, zwężającej się brukowanej ulicy.

Optyczne powiększenie uliczką

Najczęściej stosowana – fototapeta uliczka wiąże się z widokiem wąskich uliczek Gracji, Włoch, Francji, Holandii, W zależności od potrzeb naszego mieszkania może zostać wykonana w kolorze czarno białym, sepii, niebieskim lub każdym innym pasującym barwą do tej jaką posiadamy w wnętrzu.

Uliczka na wymiar fototapety – fototapeta na wymiar ściany

Fototapeta czerwona uliczka na ścianie w salonie. Połączenie czerwieni z czarno – białą podłogą

Do niedawana było, to niewiarygodne, ale obecnie stało się powszechne, że wyposażenie naszych mieszkań wykonujemy na wymiar. Meble w kuchni na wymiar, szafy na wymiar, łóżko na wymiar, więc dlaczego nie fototapeta. Przecież, to nic innego jak przeniesienie zdjęcia na fototapetę. Zdjęcie można natomiast dopasować do wymiarów ściany. Nie ma znaczenia, czy ściana w naszym mieszkaniu ma wysokość 270 cm, 273 cm, 252 cm. Każdy wymiar może zostać zaadoptowany dla przyszłej dekoracji. Fototapetę łatwo i bez problemu nakleimy na ścianę zyskując przesunięcie horyzontu z krawędzi ściany w odległą i zamierzoną przez nas przestrzeń fototapety z uliczką.

© Copyrights 2022 DekoroTeka

Powered by WordPress · Theme by Satrya